Copyright The sapling tree wszystkie prawa zastrzeżone 
T H E     S A P L I N G    T R E E 
Jest wiele osób, które mają ogromny wpływ na moje życie. Nie sposób wskazać ich tu wszystkich. Moi bliscy przyjaciele, rodzina ♡ Jestem im ogromnie wdzięczna za wsparcie lub jego brak (to też mocno wpłynęło na kształt mojej duszy). Za znoszenie wszystkich moich nowych doświadczeń, które oni nazywają metamorfozą, a które ja wolę opisywać jako drogę do samej siebie. 

Jest natomiast niewiele osób, którym zaufałam w 100%. Powierzyłam im swoje ciało w procesach leczenia fizycznego i mentalnego. 

Tutaj, będę się z Wami dzielić, kontaktami do tych niezwykłych osobowości, które jeśli wcześniej nie były, to za sprawą wspólnej pracy, stały się moimi serdecznymi przyjaciółmi. 

Pamiętaj - nikt za Ciebie przysiadów nie zrobi - proces leczenia, to Twój proces. 
Przedstawiam Wam więc: 
30 sierpnia 2020
Nie ma słów, które opisałby wibrację, miękkość, czucie, które pojawiają się, podczas kontaktu z Ulą i jej dotykiem oraz które wybrzmiewają we mnie jeszcze długo długo po spotkaniu.  Ula jest
14 czerwca 2020
Certyfikowana terapeutka żywieniowa. Posiada dyplomy z Terapii Żywieniowej, Żywienia w Profilaktyce Raka i Długowieczności oraz Psychologii Żywienia. Jest absolwentką Birmingham City University z dyplomem z Psychologii i BA Honours z