Copyright The sapling tree wszystkie prawa zastrzeżone 
T H E     S A P L I N G    T R E E 

Certyfikowana terapeutka żywieniowa. Posiada dyplomy z Terapii Żywieniowej, Żywienia w Profilaktyce Raka i Długowieczności oraz Psychologii Żywienia. Jest absolwentką Birmingham City University z dyplomem z Psychologii i BA Honours z Socjologii i Psychologii. W swojej praktyce stosuje protokoły stworzone przez Anthony'ego Williama (Medical Medium). Dzięki zaleceniom Anthony'ego i wdrożeniu niskotłuszczowej, diety roślinnej, opartej na nieprzetworzonych (lub minimalnie przetworzonych) produktach, sama wyleczyła się z chronicznego zmęczenia, depresji, lęków, trądziku, wzdęć, zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS), wypadania włosów i niskiej odporności. Ciało i duch wzmocnił się na tyle, że potrafi teraz przetrwać bardzo stresujące wydarzenia życiowe bez większego uszczerbku na zdrowiu.

 

W swoim doświadczeniu ma przeprowadzone terapie żywieniowe z klientami, którzy zmagali się z przyrostem masy ciała, wypadaniem włosów, trudnościami w zajściu w ciążę, stresem, częstymi infekcjami dróg moczowych, zespołem Raynauda, zapaleniem tarczycy Hashimoto, brakiem miesiączki i inne. Sama mówi: „Codziennie jestem świadkiem niesamowitych efektów jakie osiągają moi klienci, dzięki zmianie nawyków żywieniowych oraz zmianie stylu życia.” A ja mogę tylko dodać, że doświadczam tego samego na swoim przykładzie. 

 

Największym sukcesem jest ciągle jej syn, u którego problemy zdrowotne zaczęły się od atopowego zapalenia skóry (egzema), gdy miał 4 miesiące. Następnie pojawiły się: opóźnienie mowy, brak apetytu, częste przeziębienia i nadpobudliwość. Zdrowie jej syna znacznie się poprawiło po wdrożeniu protokołów Medical Medium. Jego skóra jest prawie całkowicie wyleczona, ma zdrowy apetyt, je DUŻO różnych owoców i warzyw, rzadko łapie przeziębienie, poziom jego energii ustabilizował się, a jego mowa również się poprawiła.

 

Jeśli chcesz, aby Roxana pomogła Ci w Twojej podróży w uzdrawianiu ciała, duszy i umysłu, skontaktuj się poprzez:

 

https://www.fruitfulhealing.co.uk 

www.facebook.com/FruitfulHealing

www.instagram.com/fruitfulhealing.co.uk

roxana@fruitfulhealing.co.uk 

 

Język polski i angielski.

 

Czasami, potrzebujemy pomocy, bardziej niż nam się wydaje. Nie bójmy się o nią prosić. Są ludzie, którzy mają narzędzia, przede wszystkim w sobie, żeby nam pomóc. 

Roxana to Anioł i jak na Anioła przystało - pomaga. 

Fruitful Healing Holistic Nutritional Therapy, czyli Roxana

14 czerwca 2020